Relacja – Turcja – Sierpień 2018

(0)
from/per person 0.00
  • Relacje Emka Travel

Description

Relacja – Turcja – Sierpień 2018

😍 A dziś relacja klientki, która niedawno wróciła z Turcji 😍 Pięknie dziękujemy Pani Magdaleno za tak obszerną i ciekawą relację! I oczywiście za zdjęcia!

„Turcja… jechać czy nie jechać? Na tegoroczne wakacje plan był taki – jedziemy gdzieś, gdzie jest pogoda, basen, gdzie lotnisko jest blisko i gdzie nie trzeba lecieć kilkunastu godzin z Warszawy. Przegląd ofert przyprawiał o ból głowy- w sensie cenowym oczywiście. Grecja, Chorwacja, Włochy okazały się trochę za drogie… Padło na Turcję Egejska. Znajomi, rodzina jak usłyszeli o niej od razu starali się odwieźć mnie od tego wyboru: że niebezpiecznie, że Turcy zaczepiają kobiety itp. Itd. Zrobiłam rozeznanie, bo strach wziął górę – w końcu jechałam sama z córką nastoletnia. Zaprzyjaźnione biuro podróży Emka Travel upewniło mnie, że ten region wraca do łask, że jest piękny i przede wszystkim spokojny i bezpieczny. I stało się Wybrałyśmy Turcję Egejska, hotel w Kusadasi. Miasteczko oddalone o 60 minut od lotniska Izmir– czego chcieć więcej. Leciałyśmy z nastawieniem, że wszystko będzie super I tak tez było…no może poza małym wyjątkiem, którym okazał się hotel, a w szczególności jego wnętrze. Nie przyprawiał na pierwszy rzut oka zaparciem tchu, nie było wielkiego wow czterogwiazdkowego poziomu (przekonałam się, że trochę zawyżone to zostało). Raczej odwrotnie. Ale po wejściu do pokoju (w każdym była klimatyzacja sterowana indywidualnie), który miałyśmy z widokiem na morze (dopłaciliśmy za tę opcję, ale wierzcie mi warto) było WOOOOOOOWWWWW. Cudny widok na zatokę i na morze oraz na panoramę Kusadasi był jak z bajki Oświetlony wieczorem, tysiącem świateł robił mega wrażenie!!! (…) Dolmusze kursują spod hotelu co parę minut – kierowcy pomagają logistycznie – gdzie wysiąść, w razie czego gdzie się przesiąść. Istnieje możliwość pojechania na prywatną plażę Long Beach – hotel ma kierowcę, który zawozi i przywozi gości. Byliśmy na tej plaży w części Kleopatra Beach – za 5 Euro/osoba miałyśmy transport, leżak, parasol i luz blues na plaży – można się pokąpać w morzu, skorzystać z prysznica, toalety, bezpłatnego wifi śmigającego naprawdę rewelacyjnie i nie ma tłumów. W samym miasteczku jest tez co pooglądać – piękna zatoka jachtowa, Ptasia Wyspa (bezpłatne zwiedzanie -samodzielne) i swobodne chodzenie bez stresu. Owszem przede wszystkim bezpieczeństwo było ważne – nie oddalanie się od siebie, ale nikt nas nie zaczepiał. Wyjazd naprawdę był udany. Klimat, ludzie, jedzenie, pogoda były cudowne. Z chęcią wróciłabym w ten rejon jeszcze raz I może tak zrobię bo jeszcze nie odwiedziłam z córką aquaparku Adaland – który ponoć jest super.”

Pani Magdaleno możliwość zorganizowania wyjazdu dla Państwa to była czysta przyjemność. Dziękujemy za zaufanie przy organizacji wyjazdu przez Emka Travel 🙏 Współpraca z takimi Klientami to czysta przyjemność 🤩

PYTANIA I REZERWACJA: biuro@nurkowanienaswiecie.pl lub tel 22 566 39 19

Relacja – Turcja – Sierpień 2018

Zadzwoń i opowiedz nam o swoich marzeniach, a my przygotujemy ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Wypełnij formularz