Relacja – Lanzarote – Listopad 2019

(0)
from/per person 0.00
  • Relacje Emka Travel

Description

Relacja – Lanzarote – Listopad 2019

Dzisiaj przedstawiamy fotorelację Pani Marietty z pobytu na Lanzarote

Pani Marietta i Pan Michał wybrali się tę jedną z Wysp Kanaryjskich pod koniec listopada 2019.
Kiedy Pan Michał oddawał się urokom życia podwodnego, Pani Marietta odkrywała uroki wyspy.

Lanzarote to jedna z Wysp Kanaryjskich, która przyciąga urodą wulkanicznych krajobrazów, słonecznymi plażami, błękitnym oceanem i stylową zabudową.

Lanzarote w 1993 r. została wpisana na listę UNESCO jako Światowy Rezerwat Biosfery i uznana cudem przyrody. Zdecydowaną większość jej powierzchni pokrywa zastygła lawa, a na horyzoncie dominuje ponad 300 wulkanicznych stożków. To właśnie na terenach objętych erupcjami wulkanów w latach 1730-1736 został założony Park Narodowy Timanfaya – jedna z największych atrakcji turystycznych wyspy. Na wyspie dominuje niska zabudowa poza stolicą wyspy, Arrecife, dzięki czemu Lanzarote nie jest oszpecona betonowymi wioskami hotelowymi.Turyści najchętniej odwiedzają pełne życia Puerto del Carmen oraz nieco spokojniejsze Costa Teguise i Playa Blanca. Na Lanzarote plaże nie są do siebie podobne. Mają inny kolor czy fakturę piasku. Plaża Playa Blanca to piękny złocisty piasek, Puerto del Carmen ma ponad 6 km, Costa Teguise ma znakomite warunki do uprawiania sportów wodnych, a Papagayo jest bardzo urokliwa.

Pani Marietto i Panie Michale, możliwość zorganizowania wyjazdu dla Państwa to była czysta przyjemność. Dziękujemy za zaufanie przy organizacji wyjazdu przez Emka Travel 🙏 Współpraca z takimi Klientami to czysta przyjemność 🤩

PYTANIA I REZERWACJA: biuro@nurkowanienaswiecie.pl lub tel 22 566 39 19

Relacja – Lanzarote – Listopad 2019

Zadzwoń i opowiedz nam o swoich marzeniach, a my przygotujemy ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Wypełnij formularz