Relacja – Maroko – Luty 2019

(0)
from/per person 0.00
  • Relacje Emka Travel

Description

Relacja – Maroko – Luty 2019

Dziękujemy klientom, którzy wrócili niedawno z Maroka za krótką relację i piękne zdjęcia 😍 Cieszymy się, że wyjazd się udał, pogoda dopisała i wrócili mega zadowoleni i uśmiechnięci 🥰 Do następnego!

Emka Travel wysłała nas na ferie do Maroka i bardzo serdecznie „jej” za to dziękujemy 😊. Bardzo udany wyjazd pod każdym względem: przyzwoity hotel z dobrym jedzeniem i wieloma atrakcjami w bardzo przystępnej cenie. Wycieczka do Marrakeshu z ogarniętą przewodniczką, także godna polecenia. Transfery, opieka rezydenta, karty pokładowe na czas, wszystko na medal! Polecamy wszystkim!”

Maroko, to gaje oliwne, oazy i złociste plaże. Państwo przyciąga zapachami, orientalnymi smakami i magią barw. Miłośników adrenaliny przyciągają kręte drogi gór Atlas i piaski pustyni. A przede wszystkim Maroko to ponad 300 słonecznych dni w roku, więc na wymarzony urlop możne wybrać się prawie przez cały rok.

Możliwość zorganizowania wyjazdu dla Państwa to była czysta przyjemność. Dziękujemy za zaufanie przy organizacji wyjazdu przez Emka Travel 🙏 Współpraca z takimi Klientami to czysta przyjemność 🤩

PYTANIA I REZERWACJA: biuro@nurkowanienaswiecie.pl lub tel 22 566 39 19

Relacja – Maroko – Luty 2019

Zadzwoń i opowiedz nam o swoich marzeniach, a my przygotujemy ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Wypełnij formularz