Relacja – Emiraty Arabskie i Oman – Styczeń 2018

(0)
from/per person 0.00
  • Relacje Emka Travel

Description

Relacja – Emiraty Arabskie i Oman – Styczeń 2018

😁Lubimy kiedy nasi Klienci wracają zadowoleni 😁

Tym razem Pani Kasia wybrała się z synem na rejs statkiem 🛳️ u wybrzeży Emiratów Arabskich w połączeniu z Omanem. W trakcie 9 dniowego wyjazdu w programie były:
– 2 dni w Dubaju i możliwość zobaczenia jednej z największych dzielnic mieszkaniowych na świecie – Dubai Marina oraz największego portu jachtowego na świecie, czy pierwszej sztucznie usypanej wyspy w kształcie palmy – The Palm Jumeirah (przejazd kolejką umieszczoną kilka metrów nad ziemią!), a także sfotografowania z zewnątrz słynny żagiel Burj Al Arab – pierwszy 7 * hotel na świecie!
– 1 dzień w Abu Dhabi – stolicy ZEA, która zadziwia pełną rozmachu architekturą z drapaczami chmur i poszczycić się może np. imponującym wielkością i przepychem meczetem Szejka Zayeda, czy Wyspą Szczęścia – Sadiyat Island – gdzie do 2030 r. powstanie m.in. kopia Louvru i Muzeum Gugenheima.
– 1 dzień w Khor al Fakkan w Emiracie Sharjah – zwany „Perłą Zatoki”, jest kulturalną stolicą i najbardziej tradycyjnym emiratem. Ci co wolą wypoczynek mogli odpocząć na plaży w Shariah.
– 1 dzień w Muscie (Oman) – pachnący kadzidłem, który pochwalić się może przepiękną dzielnicą ambasad i Wielkim Meczetem Sułtana Qaboos – jednym z najpiękniejszych obiektów architektury Islamu.
– 1 dzień w porcie Khasab (Oman) – malowniczo rozlokowany wśród fiordów, wokół których często zobaczyć można delfiny.

Wrócili wypoczęci, bogatsi o nowe doświadczenia podróżnicze, a przede wszystkim ze wspaniałymi zdjęciami, którymi podzielili się z nami 👍

Pani Kasiu, możliwość zorganizowania wyjazdu dla Pani to była czysta przyjemność. Dziękujemy za zaufanie przy organizacji wyjazdu przez Emka Travel 🙏 Współpraca z takim Klientem to czysta przyjemność 🤩

PYTANIA I REZERWACJA: biuro@nurkowanienaswiecie.pl lub tel 22 566 39 19

Relacja – Emiraty Arabskie i Oman – Styczeń 2018

Zadzwoń i opowiedz nam o swoich marzeniach, a my przygotujemy ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Wypełnij formularz